Dobrodosli na Sims 2 i Sims 3 forum
Kako bi ste videli sadrzaj foruma, morate se ulogovati, a ako niste clan foruma, trebate se registrovati.

http://svezathesims2i3.forumotion.net/
Dobrodosli na Sims 2 i Sims 3 forum
Kako bi ste videli sadrzaj foruma, morate se ulogovati, a ako niste clan foruma, trebate se registrovati.

http://svezathesims2i3.forumotion.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolji pregled Sims-a 3 do sada

Go down 
+2
MillyCa
Mortimer_Goth
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sims2i3
Ultra fan
Ultra fan
Sims2i3


Broj postova : 490
Godine : 28
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 25.03.2009

Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji pregled Sims-a 3 do sada   Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 I_icon_minitimečet tra 09, 2009 3:45 pm

Pa nije toliko tesko da se neko snadje u Simsu pa i ako ne zna Engleski. Sve je uglavnom logicno a i zato postoje recnici pa se pomocu Simsa cak moze i nauciti Engleski.

P.S Kako se Sims 2 igra online. Ja imam sve dodatke na kompu i tako igram ali bas me zanima kako preko neta
[Vrh] Go down
MillyCa
Admin
Admin
MillyCa


Broj postova : 1207
Godine : 28
Lokacija : In his heart...
Datum registracije : 10.08.2008

Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji pregled Sims-a 3 do sada   Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 I_icon_minitimečet tra 09, 2009 7:06 pm

Sims2i3 je napisao/la:
Pa nije toliko tesko da se neko snadje u Simsu pa i ako ne zna Engleski. Sve je uglavnom logicno a i zato postoje recnici pa se pomocu Simsa cak moze i nauciti Engleski.

P.S Kako se Sims 2 igra online. Ja imam sve dodatke na kompu i tako igram ali bas me zanima kako preko neta

Odi do mog bloga, i klikni na ZABAVA. Tamo ima nesto zanimljivo u vezi online igrica.
[Vrh] Go down
*_iwAnChee_*
Fan
Fan
*_iwAnChee_*


Broj postova : 23
Godine : 30
Lokacija : u mom swetu...:)
Datum registracije : 16.05.2009

Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji pregled Sims-a 3 do sada   Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 I_icon_minitimesri svi 27, 2009 11:28 am

e...ja sam sad od druga dobila sims 3 i instalirala sam ga...extra je...Smile
[Vrh] Go down
Sims2i3
Ultra fan
Ultra fan
Sims2i3


Broj postova : 490
Godine : 28
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 25.03.2009

Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji pregled Sims-a 3 do sada   Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 I_icon_minitimepon lip 01, 2009 10:38 pm

MillyCa je napisao/la:
Sims2i3 je napisao/la:
Pa nije toliko tesko da se neko snadje u Simsu pa i ako ne zna Engleski. Sve je uglavnom logicno a i zato postoje recnici pa se pomocu Simsa cak moze i nauciti Engleski.

P.S Kako se Sims 2 igra online. Ja imam sve dodatke na kompu i tako igram ali bas me zanima kako preko neta

Odi do mog bloga, i klikni na ZABAVA. Tamo ima nesto zanimljivo u vezi online igrica.


Vazi ici cu! pozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji pregled Sims-a 3 do sada   Najbolji pregled Sims-a 3 do sada - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolji pregled Sims-a 3 do sada
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sims 3 Countdown
» SIMS 3 trudnoca
» Sims 3 Favourites
» Sifre za sims 3
» Making the Sims Into Neighbors You Can Relate To

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: The Sims 3 :: Novosti-
Forum(o)Bir: